Біорегулятор-004М

Апаратний комплекс "Біорегулятор-004М" для об'ємного пневмопресингу

Апаратний комплекс “Біорегулятор-004М” для об’ємного пневмопресингу

«Біорегулятор-004М» – перший український прилад для переміжної пневматичної компресії, фізіотерапевтичний апаратний комплекс, спроектований наприкінці 1980-х років Ігорем Вікторовичем Таршиновим. У 1995 р апарат був внесений до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення і дозволений Держлікслужбою України до серійного виробництва і застосування в медичній практиці.

У «Біорегуляторі-004М» вперше в світі були реалізовані такі можливості як електронне програмування, автономність відсіків, двунапрямлена пневмохвиля, можливість модифікації режимів користувачем. Більше 20 років всі українські дослідження з пневмокомпресійної терапії виконувалися лише з використанням «Біорегулятора-004М».

Порівняння зі світовими аналогами показало, що апарати серії «Біорегулятор» утворили новий, поліклінічний клас пневмокомпресійної медичної техніки. За надійністю і спектром застосування «Біорегулятор-004М» і «Біо-1» можна визнати кращими на українському і одними з кращих на світовому ринку пневмокомпресійної апаратури. Апарати серії «Біорегулятор» реалізують всі відомі сьогодні можливості об’ємного пневмопресингу.

Випуск апаратного комплексу припинений в 2015 р. Всього за роки виробництва виготовлено 101 екземпляр.

0

Залишити відповідь