Лікування пролежнів

Пневмопресинг може застосовуватись для лікування пролежнів. Пневматичну манжету, що виконує процедури, можна вважати модифікованим протипролежневим матрасом. Модифікації полягають в тому, що манжета стимулює роботу судин, тобто є засобом відновлювального лікування радше ніж профілактики. Втім, пневмопресинг застосовують і як профілактичний засіб.

Пневмопресинг можна використати не тільки при місцевому пошкодженні шкіри та м’яких тканин. Важливо враховувати, що в організмі знерухомленої людини сповільнюються фізіологічни процеси руху та обміну рідини, виникають явища застою. Тривала відсутність активних рухів призводить до дистрофії м’язів, що в подальшому ускладнює самообслуговування.

Пневмопресинг супроводжує лікування пролежнів додатковими ефектами:

  • активізація обміну речовин в усьому тілі,
  • активізація кровообігу і стимуляція нервових закінчень у м’язах,
  • профілактика набряку легенів, полегшення дихання,
  • профілактика тромбозу глибоких вен ніг та легеневих тромбоемболій.

При лікуванні в домашніх умовах може виникати потреба придбати пневмокомпресійний апарат для приватного користування. Іншим варіантом є періодична тимчасова постановка портативного пневмокомпресійного апарату (оренда) для проведення курсу терапії.

Ще до теми

Лікування трофічної виразкиЛікування трофічної виразки

Доказова медицина Пневмопресинг застосовують для лікування трофічних виразок нижніх кінцівок венозного та артеріального походження. Керівництва UIP 2011 C3 consensus. 2012. Огляди Intermittent pneumatic compression for treating venous leg ulcers. Nelson

Реабілітація ветеранів АТО/ООСРеабілітація ветеранів АТО/ООС

Третій кит Традиційне знайомство з механізмом дії об’ємного пневмопресингу починається вивченням судинних процесів. Пневмопресинг – масаж судин; пневмопресинг – мікросудинна терапія; пневмопресинг – периферичне серце; це основа розуміння лікувального процесу.

Лікування остеохондрозуЛікування остеохондрозу

При роботі з корінцевим і больовим синдромами пневмопресинг зазвичай швидко і надовго покращує стан пацієнта. Лікування остеохондрозу методом пневмопресингу можливе передусім завдяки безпосередній роботі з різними ділянками спини. Пневмопрессинг впливає