Особливості пневмопресингу як судинної терапії

Немає хвороб, коли пневмопресинг був би єдиною можливою терапією. Окремі такі випадки відомі. Та в цілому пневмопресинг ефективніший як елемент або етап комплексної терапії.

Які особливості має пневмопресинг при лікуванні судин?

 • Не травмує стінки судин, не зменшує об’єм судинного русла, не викликає ускладнень, типових при оперативному втручанні.
 • Єдиний метод, здатний стимулювати ендокринну активність ендотелія. Внутрішня стінка судин виробляє речовини – фактори адаптації, «лікує сама себе».
 • Завдяки механічній примусовій активізації місцевого кровообігу, ритму стискання і спокою він відтворює природній кровотік, оздоровлює і тренує патологічно змінене судинне русло, виконує роль «периферичного серця», зменшуючи навантаження на міокард.
 • Доокиснення метаболітів та прискорене виведення токсинів, пасивна активація кровообігу і обміну речовин дозволяють клітинам накопичувати енергію та прискорюють відновлення організму. Це аналог активного спортивного навантаження, але в умовах спокою.
 • Завдяки корекції тиску внутрішньосудинних і тканинної рідин, завдяки дії на нервову регуляцію пневмопресинг нормалізує тонус судин та відновлює ритмічні скорочення їх стінок, чим попереджає рецидив застійних явищ.
 • Знижує ризик тромбоутворення, але не підвищує ризик кровотечі.
 • Дозволяє лікам дістатись тих ділянок судин (тканин), куди доступ утруднений через набряк, тромбоз, спазм чи облітерацію. Також пневмопресинг наближає умови, в яких працює препарат, до стандартних, фізіологічних (зменшує об’єм набряклої тканини, підтримує аеробний метаболізм).
 • У випадку хронічної критичної ішемії (трофічні виразки, пролежні, хронічні рани, суха гангрена) відновлює кровотік та розриває «порочне коло» хвороби.
 • Генералізована активація гуморального транспорту (гормонів та медіаторів, нутрієнтів, тепла, води, іонів, газів, імунних клітин та білків) відновлює функціональні зв’язки між органами та системами.
 • Гармонізує баланс симпатичних і парасимпатичних впливів, зменшує напруження регуляторних процесів, прискорює розвиток компенсаторних та адаптаційних реакцій. Процедура підтримує нейрогуморальну саморегуляцію, стимулює оздоровчі процеси в організмі.
 • Капіляротерапія діє системно, впливає одночасно на кожне захворювання пацієнта. При поєднаній патології послаблення навіть одного з компонентів недуги покращує прогноз, ефективність і вартість терапії та якості життя.
 • Пневмопресинг корисний і здоровим людям як загальнозміцнюючий профілактичний засіб, і на ранніх стадіях, за функціональних порушень, для відновлення здоров’я, і ​​при настанні необоротніх змін для затримки розвитку хвороби, поліпшення прогнозу і якості життя.
 • Добре взаємодіє з іншими видами лікування, мінімізує ризики передозування і побічних ефектів терапії, не викликає звикання, не має вікових обмежень. І ще це дуже приємна процедура.

Ще до теми

Против лимфатического тока можно?Против лимфатического тока можно?

Чувствую себя слегка идиотом. В Украине существует своеобразная практика пневмокомпрессионного лечения артерий, которая противоречит общемировым подходам. И я уже лет десять критикую своих коллег за то, что они не применяют

Объемный пневмопрессинг это прессотерапия?Объемный пневмопрессинг это прессотерапия?

Это один из самых трудных вопросов, потому что ответ зависит от контекста. Это один и тот же метод, но практически это разные, порой противоречащие друг другу подходы. И объемный пневмопрессинг,

The Lancet: пневмопрессинг работает не только там, где проводитсяThe Lancet: пневмопрессинг работает не только там, где проводится

Ланцет. 1976 год. Показано, что пневмопрессинг рук способен “достучаться” до кровообращения (точнее, тромбообразования – биохимия, а не рефлексы) в ногах. Это за 23 года до того, как Безпалый и Вирченко