Об'ємний пневмопресинг Власна думка,Теорія & Методика Особливості пневмопресингу як судинної терапії

Особливості пневмопресингу як судинної терапії

Немає хвороб, коли пневмопресинг був би єдиною можливою терапією. Окремі такі випадки відомі. Та в цілому пневмопресинг ефективніший як елемент або етап комплексної терапії.

Які особливості має пневмопресинг при лікуванні судин?

  • Не травмує стінки судин, не зменшує об’єм судинного русла, не викликає ускладнень, типових при оперативному втручанні.
  • Єдиний метод, здатний стимулювати ендокринну активність ендотелія. Внутрішня стінка судин виробляє речовини – фактори адаптації, «лікує сама себе».
  • Завдяки механічній примусовій активізації місцевого кровообігу, ритму стискання і спокою він відтворює природній кровотік, оздоровлює і тренує патологічно змінене судинне русло, виконує роль «периферичного серця», зменшуючи навантаження на міокард.
  • Доокиснення метаболітів та прискорене виведення токсинів, пасивна активація кровообігу і обміну речовин дозволяють клітинам накопичувати енергію та прискорюють відновлення організму. Це аналог активного спортивного навантаження, але в умовах спокою.
  • Завдяки корекції тиску внутрішньосудинних і тканинної рідин, завдяки дії на нервову регуляцію пневмопресинг нормалізує тонус судин та відновлює ритмічні скорочення їх стінок, чим попереджає рецидив застійних явищ.
  • Знижує ризик тромбоутворення, але не підвищує ризик кровотечі.
  • Дозволяє лікам дістатись тих ділянок судин (тканин), куди доступ утруднений через набряк, тромбоз, спазм чи облітерацію. Також пневмопресинг наближає умови, в яких працює препарат, до стандартних, фізіологічних (зменшує об’єм набряклої тканини, підтримує аеробний метаболізм).
  • У випадку хронічної критичної ішемії (трофічні виразки, пролежні, хронічні рани, суха гангрена) відновлює кровотік та розриває «порочне коло» хвороби.
  • Генералізована активація гуморального транспорту (гормонів та медіаторів, нутрієнтів, тепла, води, іонів, газів, імунних клітин та білків) відновлює функціональні зв’язки між органами та системами.
  • Гармонізує баланс симпатичних і парасимпатичних впливів, зменшує напруження регуляторних процесів, прискорює розвиток компенсаторних та адаптаційних реакцій. Процедура підтримує нейрогуморальну саморегуляцію, стимулює оздоровчі процеси в організмі.
  • Капіляротерапія діє системно, впливає одночасно на кожне захворювання пацієнта. При поєднаній патології послаблення навіть одного з компонентів недуги покращує прогноз, ефективність і вартість терапії та якості життя.
  • Пневмопресинг корисний і здоровим людям як загальнозміцнюючий профілактичний засіб, і на ранніх стадіях, за функціональних порушень, для відновлення здоров’я, і ​​при настанні необоротніх змін для затримки розвитку хвороби, поліпшення прогнозу і якості життя.
  • Добре взаємодіє з іншими видами лікування, мінімізує ризики передозування і побічних ефектів терапії, не викликає звикання, не має вікових обмежень. І ще це дуже приємна процедура.

Ще до теми

Зачем лекарству пневмопрессинг?Зачем лекарству пневмопрессинг?

Классический объемный пневмопрессинг нацелен на восстановление естественной регуляции в организме, что в идеале должно снимать нужду в лекарствах. Но, если задуматься, пневмопрессинг оказывается отнюдь не врагом фармакотерапии, а ее ближайшим

Мифы пневмопрессингаМифы пневмопрессинга

Однажды мне пришло в голову рассказать о мифах, иллюзиях и предрассудках вокруг пневмопрессинга. Но когда мне предложили взять эту тему для выступления, я задумался: ведь мифы рождаются от многих размышлений.