Нумо до лікаря!

Консультація

Я працюю з пацієнтами за попереднім записом. Час запису можна оперативно корегувати за взаємною згодою. У разі Вашого запізнення, якщо це вплине на графік роботи з наступними пацієнтами, сеанс може бути скорочений за взаємною домовленістю.

Лікування проводиться за методиками, затвердженими МОЗ і НАМН України. Однак для кожного пацієнта я складаю індивідуальну програму терапії. Тому візьміть на консультацію свої медичні документи або узгодьте їх перелік по телефону, це прискорить встановлення діагнозу. Можна консультуватись дистанційно, але лікарський висновок може бути не завжди точний.

Тривалість і обсяг лікуваня ми узгодимо на первинній консультації. Здебільшого при первинному зверненні курс становить 12-15 сеансів, але тривалість залежить від цілей терапії. У дітей тривалість курсу менша. При повторних зверненнях профілактичний курс може скоротитися до 5-7 сеансів.

Як підготуватісь до процедур?

Для сеансів знадобиться зручний змінний одяг (спортивний костюм, піжама) з довгими рукавами і штанинами, а також змінні шкарпетки.

З усією повагою до Вас мушу попередити, що з гігієнічних міркувань відсутність закритого змінного одягу може стати приводом для відмови у сеансі.

Процедури виконуються за допомогою спеціальних манжет: капелюшка для голови та універсального трансформера для інших ділянок тіла: спини, живота, плечей, поперека, рук та ніг.

Манжети містять герметичні камери. Під час процедури вони заповнюються повітрям за призначеною програмою. Послідовний надув сусідніх камер формує масажну «хвилю» з певними лікувальними параметрами. Тривалість процедури на одній ділянці тіла зазвичай 6-12 хвилин, потім манжета перестібається на іншу ділянку. Індивідуальна тривалість сеансу може коливатися в межах 60-75 хвилин (у дітей до 45 хвилин). Загальна тривалість сеансу з урахуванням технічного часу – 90 хвилин.

Під час сеансу бажано відпочивати, зберігати тишу, не користуватися мобільними телефонами. До початку сеансу і після нього я рекомендую відпочинок протягом 5-15 хвилин.

0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *